| Mainstream3 a întrebat:

Bună comunitate, am făcut-o pentru prima dată in urmă cu ceva luni, cu un tip pe care de abia îl cunoscusem, iar el nu mai vrea să audă de mine, ne-am certat și m-a blocat peste tot si nu ii pasă. Eu am cam început să țin la el și a fost un tip special pentru mine, mă doare ca nu o să îl mai văd, simt ca ma sufoc, dar el mi-a spus să nu îl mai caut. Ce să fac, e ok să îl mai caut în continuare?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Erati intr o relatie?

| Mainstream3 explică (pentru RAY):

Sincer nu prea știu nici eu, totul s-a întâmplat foarte repede. El se comporta oarecum ca si cum ar fi, Dar era destul de rece si suferea după fosta, care btw l-a înșelat.

| Mainstream3 explică (pentru RAY):

Sincer nu prea știu nici eu, totul s-a întâmplat foarte repede. El se comporta oarecum ca si cum ar fi,

| SG1995 a răspuns:

Nu, sau care parte din nu vrea să aibă aface cu tine nu pricepi?

| Mainstream3 explică:

Țin să menționez ca nu eram într-o relație propriu-zisa.

| Steregoi a răspuns:

Lasa-l. Se va ocupa Dumnezeu de el.

| RAY a răspuns (pentru Mainstream3):

Daca nu era relatie nu vad ce atata drama, daca eu isi propun sa facem sex apoi numai te bag in seamna nu vad ce rau fac

| mentholinks a răspuns:

Daca continui sa il cauti atunci parerea proasta pe care o are acum despre tine va deveni si mai proasta. Oarecum meriti ce ti-a facut, ia-o ca o lectie de viata si nu mai sari asa repede pe baieti.

| Mainstream3 explică (pentru mentholinks):

Nu văd dc sa aibă o părere proastă când ar trebui sa fie invers, gen el e cel care a mințit ca vrea relație și după subit "s-a răzgândit"

| Mainstream3 explică (pentru mentholinks):

Și @Alfons991 dc spui că merit ce mi-a făcut, gen omul a mințit pentru a ajunge in punctul ăla

| mentholinks a răspuns (pentru Mainstream3):

Pai daca ai facut-o imediat ce l-ai cunoscut. Trebuia sa mai astepti 2-3 luni.