| SweetLolipop a întrebat:

Cred ca ma stiti.Va rog eu, spuneti-mi si mie niste vorbe de dat peste nas unor fete care ma barfesc si sunt invidioase.(incerc sa le evit si sa fiu indiferenta, dar sunt foarte orgolioasa). Ceva de genu:cine ma barfeste pe la spate imi comenteaza fundul.Plzzzzzzzz dau fundooooi mooare si vot!

3 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Spune-le asa, cat timp esti barfita inseamna ca ai succes, ca de fundul lor probabil nimeni nu vorbeste de asta vorbesc ele de a ta. laughing

| Gumitzza5 a răspuns:

Daca tot ma barfiti pe la spate, de ce nu-mi faceti si un masaj?
E dragut ca imprasti atatea zvonuri despre mine,insemna ca te gandesti des la minelaughing.
Daca ar fi sa fiu tu, mi-as dori sa fiu eu!
Vezi ca e pe masa un pachet cu "Nu ma intreseaza!" Sereste-te din el!:*
Nu uit niciodata o fata, dar in cazul tau voi face o exceptierolling on the floor.

| TakeShy a răspuns:

Cel mai bine e : sictir big grin laughing))