| Jorgibusn029 a întrebat:

Buna
Credeti că e bine sa fac un împrumut în bancă de 15.000 de euro pentru deschiderea unei saormerii de tip rulotă?
Voi ce părere aveți?
E o investie buna merita?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iei macar rulota cu 15000?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu recomand. Afacerea e msi dificilă decât pare. Ce faci dacă nu scoți nici măcar banii de rate. Iar 15000 Euro nu se îmrpumută fără garanții.

| Freya1 a răspuns:

Trebuie sa fi conștient când faci o afacere și sa ai bani.Afacerile pe împrumuturi nu prea au sort de izbândă pentru ca de investit trebuie sa investești, profitul e cât rata pe care o pățești și asa tot pui bani din buzunar făcuți din alte împrumuturi sau alta munca.