| AleexisViol3t a întrebat:

Buna!
Credeti in astrologie? Voi ce zodii sunteți?

16 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Nu cred 100% dar mai citesc despre.
Eu sunt berbect si ma caracterizeaza foarte bine.

Răspuns utilizator avertizat
| Freya1 a răspuns (pentru DracuIa):

31 martie

Răspuns utilizator avertizat
| Freya1 a răspuns (pentru DracuIa):

Corect

| SilentRain a răspuns:

Sunt pesti, desi nu cred in astrologie, mi se potriveste putin

| gemeni6226 a răspuns:

Eu sunt gemeni si iau in considerare horoscopul european combinat cu cel chinezesc si luind in calcul si ascendentul.Bineinteles ca in previziuni nu cred deoarece fiecare are toate mijloacele la indemina sa obtina ceea ce vrea trebuie numai ambitie pe care sau o ai sau nu o ai.Dar eu pot zice ca daca ma ambitionez foarte mult sa obtin ceva obtin acel lucru. Zodiacul este bun pentru a defini personalitatea unei perosane dar cum am spus sunt de luat in calcul cele doua tipuri de zodiac plus ascendentul. Bunaoara 12 zodiace europene inmultit cu 12 zodiacuri chinezesti fac 144 de caractere deosebite asta se mai inmulteste cu 12 cate ascendente sunt deci in total ies 1728 de tipuri de personalitati.De exemplu O persoana nascuta in zodia fecioara in anul chinezesc al tigrului va fi cu total altfel decat o zodie fecioara din anul chinezesc al bivolului si acelasi zodie fecioara din anul chinezesc al tigrului cu ascendent in balanta va fi diferit de o fecioara din zodiacul chinezesc al tigrului cu ascendent in rac.

Răspuns utilizator avertizat
| HazelEyes77 a răspuns:

Nu prea ma ghidez eu dupa ce spun astrologii dar unele chestii mi se adeveresc. Sunt varsator.

| HadesSs a răspuns:

Daca ma luam dupa ce zice horoscopul trebuia sa fiu miliardar de cateva ori, sa nu ma potrivesc cu zodiile care sunt prieteni buni, numai baliverne laughing

Răspuns utilizator avertizat
| CleanHeart a răspuns:

Ne, se potrivesc pe acolo unele chestii dar atat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.Gemeni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-un fel desi nu cred cã este la nivel de persoanã, mai mult energetic in ziua aceea si mult mai complex, cred in zodiacul cel vechi e cu cateva zile in urma fatã de cel normal.
Sunt Capricorn in Soare, Pesti (Luna) si Sagetãtor in Mercur.