| alexa15_9959 a întrebat:

Cum a fost prima zi la liceu? Mai e putin si intru intr-a9a si am cateva temeri in privinta asta...De pilda, daca viitorii colegi nu or sa ma placa si nu or sa ma accepte in grupul lor?! La liceul unde vreau eu sa merg sunt persoane care se cunosc de mai mult timp, dar eu nu o sa cunosc pe nimeni.Sunt o fire sociabila, dar nu stiu cum sa ma comport cu cei mai putin sociabili.

Răspuns Câştigător
| OanaG a răspuns:

Nici n-am simtit-olaughing Totusi imi amintesc cum in toamna am intrat in clasa, eu creata din clasa, cand m-am uitat toate felurile de specimene... dar intr-o luna m-am familiarizat cu ei, mi-am facut prieteni/e... faina viata de lisheu rolling on the floor Bafta boboaco` Eu intru in a 10-a love struck

2 răspunsuri:
| zzzuperman a răspuns:

Asa simteam si eu inaintea inceperi clasei a 9-a si la fel ca si la oana, totu a fost foarte tare o sa iti faci prieteni stai linistita oh go on

| NaTii_1332 a răspuns:

Nu ai de ce... o sa vezi ca o sa fie ca prima zi din clasa 1-a :X... Dupa 2 saptamaini o sa vezi ca o as ti se para ca ii cunosti de o viata laughing baga-te in seama cu ei big grin