| anonim_4396 a întrebat:

Buna!

Cum arata baile la comun la internatele de elevi?
Unde sunt mai multe dusuri intr-o camera va fi fiecare dus izolat sa nu se vada prin el?
Au usa ca sa nu poata intra nimeni peste tine atunci cand te speli?

Dar in camera usa la camera se poate inchide cu cheia cand te culci?

Răspuns Câştigător
| Georgicaaa123 a răspuns:

Baile la comun cred ca sunt toate la fel. Cel putin unde stau eu la baie este asa : o camera cu multe chiuvete, o camera cu dusuri (la mine e cate unul pentru fiecare camera) sunt despartite evident si o camera cu toalete( vreo 6) sunt la comun dar evident ca nu va vedeti unul cu altul.