| Iulia1106 a întrebat:

Cum as putea sa ii spun colegei de camera ca nu mai vreau sa stau cu ea si la anul si ca ma voi muta de la anul cu o prietena? Colega actuala mi-a facut mai multe faze urâte si tocmai de asta vreau sa rup orice legătură. ceea ce nu înțeleg e faptul ca ma simt prost făcând acest lucru.O sa imi treacă. Mulțumesc.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Ah, vezi că de la anul eu voi sta în altă parte. happy "

| Diamantul17 a răspuns:

Salut Iulia. Ii spui ferm ca nu te mai simti bine in preajma ei, enumerandu-i fazele urate pe care le-ai avut de suportat. Cat despre faptul ca te simti prost daca te iei de ia, este un gest prostesc. Cu rusinea nu vei rezolva nimic NICIODATA!