| nuconteaza777 a întrebat:

Buna,cum e sa porti aparat dentar? Trebuie să îmi pun saptamana viitoare și mi-i frica, nu știu aproape nimic despre. Am înțeles doar ca e dureros prima zi

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dar o să arăți mai bine apoi. Arăți bine oricum de altfel, din poză. Cam naivă, cam visătoare, crezi că tot ce zboară se mănăncă, cu toate că uneori te mănâncă, dar asta trece. Cineva acolo sus te iubește, și doi băieți din clasa a 12-a. Pe unul îl cheamă Alin.

| nuconteaza777 explică (pentru sadrian46):

Haha mersi happy

| sadrian46 a răspuns (pentru nuconteaza777):

Chiar mă interesează, căci ca să îți răspund, jumătate în glumă, jumătate în serios, am făcut remote viewing, vedere la distanță, concentrându-mă pe poza ta. Există tipul Alin dintr-a 12-a?

| nuconteaza777 explică (pentru sadrian46):

Nu există laughing)

| sadrian46 a răspuns (pentru nuconteaza777):

Am greșit, nu este știință exactă.

Răspuns utilizator avertizat