| Danyyloop a întrebat:

Buna,cum fac sa vad cine m-a blocat pe facebook daca nu stiu persoana? ...nu mai pot da cereri de prietenie si ma blocheaza cate 30 de zile! Cum fac sa gasesc accea persoana, chiar daca nu stiu cine e:@?

2 răspunsuri:
| Ana0Maria a răspuns:

Daca ai vorbit prin mesaje sau daca persoana respectiva a comentat pe profilul tau la orice (poza/post) te poti uita si numele ei apare pe negru si NU are poza de profil si NU poti sa-i vezi profilul. Sper ca ai inteles