| anonim_4396 a întrebat:

Bunahappy cum ii conving pe ai mei sa ma lase sa mi fac un pierce in buza? am (16 ani)...deci la liceu se poate veni si cu pierce avand in vedere ca nu invat in romania dar oricum ai mei nu vor sa auda de pierce! fundahappy

3 răspunsuri:
| NCL a răspuns:

thinking eu am vrut in spranceana nu m-a lasat si apoi mi.am facut in burik e mult mai secsy:X ai tai sigur nu vor pentru ca spun ca iti strici frumusetea fetei etc. da eu zic ca unu in burik e mai dragut nu e la vedere vara la plaja arata superlove struck. si ai avantajul ca nu vad neamurile profesorii si etc :*

| ZORRA a răspuns:

Spunele si u ca au toate fetele pierce si vrei si tu sau daca ai sa iti faci tu pierce in buza doar nu te-or da afara din casa

| deutza05 a răspuns:

Pai roaga-i fiindca asta e dorinta ta dar mai bine nu iti fa fiindca si eu am si e fain atunci cand ti l faci dar apoi trebuie sa ai grija sa nu te infectezi si te plictisesti de lar dar totusi daca vrei sa ti-l faci spune-le parintilor tai ca il faci intr-un loc si nu atat de vizibil si ca mai toti au si ca e la moda si roaga-i frumos sau fa-ti unul si ai grija ca ei sa nu afle( funda?):d