| ciytxtdduchvyiy999 a întrebat:

Cum îmi pot găsi niște prieteni care sa ma accepte asa cum sunt? Am 15 ani, sunt cam timida și nu am reușit încă sa îmi găsesc niște prieteni adevărați cu care pot discuta oricând. Am încercat sa ma apropii de colegii din clasa mea însă se pare ca nu funcționează
crying Ce as putea sa fac? Va rog din suflet sa îmi dați niște sfaturi dacă știți. Va mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Celcestietot a răspuns:

Buna! Persistenta o sa te ajute sa ii gasesti, cu placere happy!

3 răspunsuri:
| Dalmore a răspuns:

Chestia e că prieteniile nu se forțează, trebuie să lași lucrurile să vină de la sine... Înscrie-te să faci sport, cursuri de ce te pasionează pe tine, acolo sigur o să cunoști persoane cu pasiuni similare și nu o să trebuiască să te rogi de nimeni să te accepte așa cum ești. Plus că o să te ajute și cu timiditatea.

| ciytxtdduchvyiy999 explică (pentru Dalmore):

Mulțumesc pentru încurajare! happy

| Justme79 a răspuns:

Putem fi prietene dacă vrei happy dar sunt puțin mai mare ca tine dacă nu te deranjează!