| DeeaOcHiSoRyCaPrUi a întrebat:

Cum pot sa am internet pe laptop pentru o perioada scurta de timp, (cam o saptamana)? Am auzit ca imi pot folosi telefonul mobil pe post de modem si metoda asta mi se pare chiar interesanta, mai ales ca am si internetul inclus in abonamentul telefonului. Stiti cum mi-as putea folosi telefonul pentru internet la laptop? Dau funda celui care ma poate ajuta si vreau rasp cat mai repede.

Răspuns Câştigător
| jdbsg a răspuns:

Aici gasesti exact ce cauti http://www.mobilewave.ro/......P-32.html. Funda?;;)