| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa devin cantareata? Pana acum am compus foarte multe melodii dar doar versurile. Din toate doar 3 au si negativul. Cand eram mai mica am luat si cursuri de canto. Nu am participat la niciun concurs pana acum, si stiu persoane care chiar daca participa la concursuri nu ajung cantarete. Cum pot sa fac sa ajung cunoscuta?

1 răspuns:
| ank a răspuns:

Ia legatura cu vreun compozitor.cu cineva care e plasat mai sus
ajuta te de net si cauta adresele unor compozitori mai renumiti sau mai putin renumiti si trimite le cate o poza cu tine si un demo cu o piesa cantata de tine.

Succes!