| Jack99 a întrebat:

Cum pot sa imi imbunatatesec abilitatile sociale? Am prieteni si socializez destul de ok, dar cu fete nu reusesc sa leg o relatie intima. Nu stiu cum sa le abordez, sa ma imprietenesc cu ele mai intai sau direct sa le arat ca sunt atrase de ele fizic.

1 răspuns:
| Trustmotorcy a răspuns:

Comportă-te relaxat și nu încerca să pari ceea ce nu ești. Fetele își vor da seama dacă încerci să adopți un comportament care nu-ți aparține.

Împrietenește-te simplu, prezintă-te și arată-ți sincer intenția pentru care ai venit la ele. Complimentează fetele, mi se pare cel mai ușor mod pe care-l poți aplica ca să formezi atracție.