| anonim_4396 a întrebat:

Bună, cum pot schimba poza de la profil de pe acest site? Menționez că folosesc mobil.
Mulțumesc

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Editare profil si apare acolo

| ibaal a răspuns:

Intra la "setari cont", si de acolo poti modifica mai multe date, inclusiv poza de profilhappy

| thedarknight a răspuns:

Daca ai facut deja cum ti s-a explicat mai jos si nu ai vazut schimbarea, sa stii ca se va schimba dupa 24 de ore pentru a putea fi analiazata de catre cineva! Imi cer scuze daca cumva ma insel, dar la mine asa scria după ce am adaugat o poza. happy