| denisa_2911 a întrebat:

cum scap de celulita de pe picioare si fund?crying

4 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Alearga, bea multe lichide(apa plata), inoata, fa-ti masaj cu o crema sau pur si simplu cu mainile goale, urmeaza o dieta. La mine inotul a functionat cel mai binebig grin.

| Nicoleta a răspuns:

CEl mai bun e inotul, sau mersul prin apa pur si simplu. E placut, usor si iti solicita muschii. Cunosc persoane care au scapat de celulita dupa cateva zile de mers prin apa pana cel putin pan ala genunchi si prin inot. Una din acele persoane sun euhee hee.

| εїз Ir εїз a răspuns:

Genoflexiuni cu picioarele(laba piciorului) in V si ce am mai ramas laughing, le tii tot in V.Nu stiu daca am fost destul de explicita.A..si de la avon fff bun pentru fermitate si celulita, de la solutions - body, cellu sculpt-27 lei

| DraGosH_1524 a răspuns:

Poti tine regim sau poti practica un sportwinking