| anonim_4396 a întrebat:

Cum se filmeaza cu webcam (ca vreau sa postez pe YouTube Un videoclip cu webcam) si am incrcat am laptop nootebook HP mini (daca ajuta) ca am filmat un videoclip si nu a iesit bine de loc numai cu imagini. Spueneti-mi vreun program pe calculator (sa filmez), si dupa sa-l bag.Va dau Funda+vot
(ps. nu imi spune-ti ca pot sa il editez ca am incercat si din pacate nu se poate. sad. Astept Raspunsuri Rapide!

1 răspuns:
| Gnomul a răspuns:

Movie maker (il ai daca folosesti windows) daca ai nelamuriri scrie-mi pe skype : zdrevit.paul