| anonim_4396 a întrebat:

Curand este ziua de nastere a celui mai bun prieten al meu si vreau sa ii scriu niste urari adevarate, dar nu am deloc imaginatie!
Va rog ajutati-ma voi!

2 răspunsuri:
| PersonajFictiv a răspuns:

Pai trebuie sa fie ceva pe subiect,adica noi nu putem sa iti facem o urare universala, pentru ca nu ar fi ok ca de ziua lui sa-i spui ceva de genul cum sunt mesajele alea de sarbatori, pe care le gasesti pe net si le trimiti altora ca cica, tu nu ai inspiratie, timp sau alea par mai frumoase, dar gestul in sine, sa dai copy paste de pe net nu e mai frumos decat sa compui tu ceva, folosind cuvintele tale.
Deci scrie tu cateva randuri.

| 5062002 a răspuns:

Te inspiri din intamplarile lui sau ale voastre din viata de zi cu zi si/sau din ce ii place lui sa faca sau daca ii plac anumite lucruri. Daca ii esti prieten adevarat, chestiile astea vin de la sine. Pana atunci, bafta!