| Denysuk_3788 a întrebat:

big grin Ce faceti? Eu una de-abia astept vacanta! laughing M-am saturat de scoala, de trezit devreme etc. Voi vreti sa vina vacanta? >sickCum aveti de gand sa va petreceti cele 3 luni de vara?

Răspuns Câştigător
| Tourniquet a răspuns:

Salutt. _. Eu fac bine >big grin

7 răspunsuri:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Eu plec din tara, sa respir mai bine si sa uit de originea ce ii face asa de mandri pe unii fara un motiv real. Si tot timpul o sa mi-l petrec calatorind si iubind.
Asa ca vara asta sunt internationala. Ah, si nu pun piciorul inapoi inainte de toamna ca toamna se numara bobocii.

| L a răspuns:

Da vreau sa vina cat mai repede vacanta, de trezit devreme nu m-am saturat pentru ca invat dupa-amiaza. Iar cele 3 luni de vara am sa le petrec la munte, mare si bunici love struck.`

| Klara a răspuns:

Deci o sa am o vacanta bestiala. Iunie - mare, Iulie - Israel ( si abia astept) si stau 3 saptamani, iar pe 15 august merg la Iron Maiden. Pe urma cred ca mai merg odata la mare/munte cu gashca, vreo saptamana, si in rest o sa frec menta pe'acasa, in pat. laughing Si totusi o sa am o vacanta plina.

| Didw a răspuns:

Buna.
Pentru mine e bine. Ma trezesc mereu pe la 9-9:30 si uneori chiar si la 10. Deoarece, eu intru dupa'amiaza pe la 12- 13.
Ma rog. si eu vreau vacanta, deoarece m-am saturat de teze, teste, ascultari, teme. Astazi am teza la mate. Nu am nici un chef!
In vacanta de vara (da Doamne sa vina odata). o sa merg pe la tara cu verisoarele mele si prietena mea cea mai buna, o sa merg la mare, la munte, in Turcia, Grecia, Anglia. Sunt convinsa ca va fi o vacanta superlove struck.
Tu cum o sa-ti petreci vacanta de varabatting eyelashes?

| IIIx333III a răspuns:

Buna! Sunt foarte bine! Eu nu vreau vacanta! Nu m-am saturat INCA de scoala. O sa imi petrec vacanta, gandindu-ma cum va fi in invatamantul gimnazial, si, desigur, pe afara, ca toti oamenii...

| Denysuk_3788 explică:

Si eu incep la 12-13, dar ca sa am timp de invatat trebuie sa ma trezesc de la 7-8 si m-am saturat! Vreau vacantaaa! laughing
@Sun.Shine:Eu cred ca merg pe la mare, pe la bunica (dar nu stauhee hee ) si stau pe afara cu prietenii.Cam atat. Dar vreau o data ca planurile mele sa devina realitateee happy

| gogaie998 a răspuns:

Eu abia abia astept! In vacanta plec in Austria, Austria totusi!
Drumul fain de pe autostrada si serile petrecute pe camp uitandu-te la stele... unde au disparut?