| TakotaKun a întrebat:

Daca a fost cineva la scoala Otilia Cazimir Iasi, stie ca exista o asa zisa Anexa care practic e doar o continuare a holului. Problema este ca noi nu avem voie pe acolo, doar copiii mici si profesorii dar cand intrebam pe cineva de ce nu ni se permite accesul pe acolo toti profesorii sau directoarea schimba repede subiectul discutiei. Dau funda pentru cine stie de ce nu este permis pe acolo.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ambulanta neagra care ia copiii pentru organe la capatul holului.

| francut a răspuns:

Nu cred ca se schimba subiectul ca sa se ascunda ceva. Din moment ce copiii mici au voie acolo, probabil e gradinita.

| TakotaKun explică (pentru francut):

Nu e gradinita. Scoala are doar clase 0-4 si 5-8. Si nu are ce gradinita sa fie pentru ca pe acolo nu mai e nimeni avand in vedere ca noi avem program de dupa-amiaza.

| francut a răspuns (pentru TakotaKun):

Atunci, sunt cei mici 0-4.
Dar, http://scoalaotiliacazimiriasi.ro/localizarea-scolii/ se pare ca este o gradinita cu program prelungit.
Nu mai fa scenarii fantastice.