| fatmatosun a întrebat:

Daca ajung din Germania pe aeroport Iasi ma baga in carantina din cauza virusului?
Stie cineva?
Si ma mai poate intoarce inapoi in Germania?

3 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Nu te baga in carantina, dar o sa te puna la izolare la propriul domiciliu.
Cel putin asa a patit iei o persoana ce a venit din Germania, ce e drept, a venit pe cale terestra.
Si probabil poti sa te intorci in Germania, dupa ce termini cu izolarea la domiciliu.

Răspuns utilizator avertizat
| bizonu123 a răspuns:

Nu, te va baga in carantina categoric dar sa te intoarca inapoi nu cred