| Hela a întrebat:

Buna! Daca am dat o comanda de un produs si am pus pe posta romana, e posibil sa ajunga in 48 ore daca stau in municipiul judetului? big grin

Răspuns Câştigător
| AlaSwek a răspuns:

Salutare.
Dacă tu ai facut comanda pe un website din străinătate cum ar di aliexpress, wish, comanda ta va ajunge prin posta.
Dacă este prima comanda facuta pe un website din străinătate, cel sigur produsul tau va ajunge la Poșta Vamală.
Dacă comanda ta a fost inițiată în țară, aceasta va fi trimisă în cel mai apropiat punct Postal de lângă orașul tău, sau în orașul tău!

| Hela explică (pentru AlaSwek):

Ma interesa mai mult in cat timp, nu unde ajunge. dar mersi oricum laughing

| AlaSwek a răspuns (pentru Hela):

De obicei comenzile ajung in 24 sau 48 de ore?