| olteanuana a întrebat:

Bună!
Dacă am sters un număr de telefon,iar poza de la profil este setată pentru contactele mele, automat persoana respectivă nu are cum să o mai vadă nu?

2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu prea dai suficiente detalii. Te referi la Whats app? Daca persoana respectiva te are in agenda atunci poate sa iti vada poza.

Sau te referi la agenda telefonului? Asta nu are legatura cu vazutul pozei de acea persoana, pentru ca nu este posibil acest lucru. Doar daca i-o arati tu.