| MulteeIntrebarii a întrebat:

Bună!
Dacă aș vrea să îmi fac un abonament la sala și să solicit și instructor, mă duc din prima pregătită cu echipament și gata de treabă sau merg o dată și doar plătesc și spun că am nevoie și de cineva să mă ajute și abia de a doua oară incepem? Întreb pentru că nu am mai fost și nu știu dacă să mă duc din prima cu tot cu hainele de sport la mine și gata sa fac sport. Există vreo șansă ca antrenorul sa fie liber in momentul in care ajung eu și să spună că sa incepem? Cum e? Nu am mai fost. Mersi!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil ca nu e liber cand vrei tu ci trebuie sa te programezi.
Si totusi e atat de complicat sa iei echipamentu la tine daca ai noroc?