| Jack99 a întrebat:

Daca atunci cand erai mic nu ieseai la petreceri si in grupuri, de ce este asa de dificil ca adult sa te integrezi intr-un anturaj?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca erai mic te jucai cu papusile sau masinutele. Nu mergeai la petreceri. Tu luai biberonul si mergeai la petreceri?

| Emma30555 a răspuns:

Nu cred ca este dificil. Daca esti sociabil si deschis te poti integra la orice varsta intr-un anturaj

| Alex_Raul_Stefan_1977 a răspuns:

Pentru ca oamenii "mai in vârsta" se bazează pe faptul ca dacă îl cunoaște pe omul respectiv atunci iese cu el dacă nu l a văzut in viața lui atunci nici nu l bagă in seama.