| andreyutza14vio a întrebat:

Buna

daca delar raspunsul castigator... ceilalti uteri vor mai putea raspunde?

multumesc

Răspuns Câştigător
| lia a răspuns:

Desigur!
Daca tu consideri ca o persoana ti-a dat un raspunsul pe care-l doreai ii acorzi fundita. Restul persoanelor care mai doresc sa te ajute, o pot face fara nici o problema.

15 răspunsuri:
| funnymantm a răspuns:

Da

| cristi27 a răspuns:

Da, nu va fi nici o problema bafta

| SweetCandy a răspuns:

Dahappyq siguranta

| kitty_8919 a răspuns:

Da

mlm
| mlm a răspuns:

Poate ceilalti useri, nu este nimic se mai intampla si la case mari sa se greseasca. Da pot sa mai raspunda si ceilalti useriwinking

| scootsie a răspuns:

Da, cu siguranta si e chiar mai bine sa nu te grabesti, ca sa declari castigator cel mai bun raspuns, care ti-a rezolvat nedumerirea sau problema...

HepHap
| HepHap a răspuns:

Da, dar cum unii nu raspund decat pentru fundita, iti recomand sa nu te grabesti sa dai decoratia prea repede. Raspunsurile de dupa fundita sunt, mai mereu, mai putine decat cele de dinainte de premiere. Asteapta macar o zi pana sa dai fundita.

| Miяu a răspuns:

Pot raspunde, dar daca raspunsul lor este mai bun nu le mai poti "multumi" prin acea medalie

cami
| cami a răspuns:

Sigur ca vor mai putea, dar nu stim sigur daca vor vrea. rolling on the floor.
Uite, aici se face diferenta cine raspunde pentru fundita, sau cine raspunde sa ajute.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Da.

| irimescumanole_2488 a răspuns:

Sigur ca, Da toti care vor sa raspunda o pot face.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Draga mea, tu dai fundita celui care consideri tu ca ti-a dat un raspuns folositor, iar ceilalti useri care vor sa-ti raspunda la intrebarea ta o pot face fara nici o problema.

| andreyutza14vio explică:

Scz...*declar...*useri...nu prea imi merge tastatura si trebuie ca ma uit de fiecare data sa vad daca am scris binebig grinmultumesc mult:*:*:*:**:

| vyol3ta a răspuns:

Da mai pot raspunde dar nu da si uh fundita daca ai un raspuns sau doua mai asteapta poate vine altul si mai inteligentwinking

| YepIsSuspended a răspuns:

Sigur! Pt. ca aceasta poate fii parerea care iti place cel mai mult si altii ar mai putea sa te ajutehappy... Puteai sa incerci raspunzand la o intrebare care are deja raspuns...castigator.tongue.

Sper ca ai inteles Pa Pahappy.