| Jack99 a întrebat:

Daca nu iti faci prieteni de mic mai poti sa cunosti persoane cu care sa poti iesi?

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Daca nu iti faci prieteni de mic " - cât de mic ești JACK, cât fasolea fermecată?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Linistit. De mic nici par in cap nu ai si totusi... uite ca creste.

| CleanHeart a răspuns:

Da bineinteles ca poti gasi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Evident. Îți poți face prieteni la liceu, facultate și chiar la locul de muncă.

| Florin9Florin9 a răspuns:

Normal

| tup3u a răspuns:

Eu nu mai țin legătura cu nimeni din copilărie, fiecare ne-am mutat prin alte orașe și acum doar ne mai dăm like-uri din când în când, cu timpul apar alții mult mai mulți dar parcă nu-s ca ăia din copilărie.

| Vladyt1 a răspuns:

Sigur ca poti, deoarece eu sa spunem mi-am facut un prieten cand aveam cam 8 ani si acum cand am 12 nu prea imi mai este asa bun prieten deci poti sa iti faci si la 20 de ani prieten nu conteaza, daca tu nu te bati, certi etc. el o sa fie mereu prieten deci da!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Vladyt1):

Dupa o varsta te imprietenesti mai greu/deloc. In special daca nu ai avut de mic prieteni cand cresti e improbabil sa nu mai ai. Nu mai gasesti subiecte in comun cu ei, etc