| AdytzaAdytza a întrebat:

Daca va-ti certat cu cel mai bun prieten(a).si acesta incepe sa te jigneasca. dar care si el te-a considerat cel mai bun prieten(a). .si toate astea s-au intamplat din cauza lui(ei)...merita iertat?
Astept raspunsurile voastre cu drag! si multumesc pentru raspunsurile de la intrebarea anterioara mi-au fost de mare ajutor!

4 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

La furie omul spune multe si apoi regreta. daca sunteti prieteni adevarati chestia asata se iarta si se uita repede

| juniper a răspuns:

Nu merita iertat, mai ales daca el te jigneste si tot e vina lui

| juniper a răspuns:

Nu merita iertat, mai ales daca el te jigneste si tot e vina lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Fiecare greşim, dar depinde de gravitatea faptei.
O a două şansă există, numai de noi depinde dacă o şi acordăm persoanei în cauză.
Pa, pa.