| lSarcastiquel a întrebat:

Buna,dati-mi cateva citate care voua va plac.

4 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Buna!
"Cel care nu vrea să gândească e bigot, cel care nu poate să gândească e prost, cel care nu îndrăzneşte să gândească e sclav." - William Drummond

"Love isn’t who you can see yourself with. It’s who you can’t see yourself without." Jared Leto

"Stupid conversations make sense when you're talking to someone special."

Ar fi mai multe, dar nu mai stiu unde si cu ce nume am salvat fisierul. Tie care iti plac?

| SladeWilson a răspuns (pentru Mădă0611):

Mie imi plac. Am si eu cateva.
*Multi au cazut de ascutisul sabiei, dar nu asa de multi ca cei care au cazut din pricina limbii.
*Nu te complace, ci forteaza-ti limitele.
*Adevaratii cavaleri nu vorbesc despre iubitele lor.
Don`t worry, be happy.
*Every mand dies, not every man realy lives.
*Violenta e arma celor slabi.
*Este mai bine sa lasam viata sa vorbeasca despre noi in locul cuvintelor.
*Obstacolul cel mai mare: tama. Greseala ce mai mare : abandonul
*Just do it
*Omul intelept nu spune tot ce gandeste, dar ce spune gandeste.
*Exista bine si rau, dar granita dintre cele doua e greu de vazut.

| Mădă0611 a răspuns (pentru SladeWilson):

"Daca vrei sa cunosti un om, nu asculta ce iti spun altii despre el, asculta-l ce spune el despre altii."

"You can easily judge the character of a man by how he treats those who can do nothing for him." - Johann Wolfgang von Goethe

| SladeWilson a răspuns (pentru Mădă0611):

Tare prima replica