| StephanieSteph a întrebat:

Buna dati-mi un sfat :imi place de un baiat care sta in banca cu prietena mea si in pauza eu stau pe scaunul lui cu prietena mea.
Si vine si el si nu stiu ce sa zic, sa fac. ajutor!
E asa dragut si am aflat ca ma place dar ii e frica sa zica si trebuie sa-l fac sa fie cu mine
Sfaturi cat mai multe=Funda!

Răspuns Câştigător
| Zatharra a răspuns:

Încearcă să vorbeşti cu el, să faci glume etc. şi poate chiar să-i spui ce simţi dacă el nu face primul paswinking

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puri si simplu spunei...nu te rusina ca nu rezolvi nimic, acum ce o fi o fi..doar nu mori daca ii spui.Fi sincera altfel il vei pierdecryingFUNDA:*