| Nico_Mary_1990 a întrebat:

Dau funda. Spune-ti-mi cateva avantaje si dejavantaje pentru meseria de electrician. E urgent. Multumesc

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Avantaj ca esti acasa zi de zi si dezavantaj e ca nu ai EPI necesare prin lege

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezavantaj ar fi ca e riscanta. Lucrezi cu curentul, deci, iti poti da seama. Avantaje nu stiu, n-am idee cu cat e platita.

| ShnitzelCuCeapa a răspuns:

Sinucide-te!

| Nico_Mary_1990 explică (pentru ShnitzelCuCeapa):

Ce prost te-a facut măta. E o simpla intrebare pentru a-i face tema baiatului. Daca ai mintea in colturi, mai bine taci.