| Anonim_7591 a întrebat:

Bunahappydau fundita promit
Daca blochez pe cineva pe facebook, acea persoana imi mai poate vedea profilul sau prietenii? Daca da, cum fac sa nu le mai vada?:d[scuze categoriabig grin]

Răspuns Câştigător
| Pikhaciu a răspuns:

Odata ce ai blocat pe cineva pe fb nu mai poate vizualiza profilul tau, stiu deoarece si eu am avut aceasta dilema si mi am kreat un cont pentru a`l bloca rolling on the floor sa fiu sigur rolling on the floor big grin happy pupiki

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai poate sa vada nimic

| Vali87 a răspuns:

Nu iti mai poate vedea profilul stiu sigur, ca m-a blocat pe mine o fata din pacate. Referitor la prieteni, daca da search pe facebook un nume care se gaseste in lista ta de prieteni da il gaseste.