| anonim_4396 a întrebat:

Buna^^.De cand am inceput scoala mereu sunt prost dispusa,nu din cauza scolii din cauza colegelor mele,adica mereu au ele ceva de comentat si de spus le e ciuda de orice,mereu cand i-au note mari sau asa spun ca am copiat sau mai stiu eu ce,dar ele nu recunosc ca doar le vad mereu la teste cum copiaza ca xeroxurile,deci ma dispera, prefer sa cred ca am eu o problema.Mai am sa le suport inca ceva ani,dar ce as putea sa fac sa nu ma mai deranjeze,, istetele,,? adica incerc sa nu pun la suflet tot ce spun ele da da uneori nu-mi iese si de nervi imi vine sa plang crying( xD ce sa fac? Y_Y

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In primul rand trebuie sa te doara in cot de parerea lor.Incearca sa nu le bagi in seama si daca nu merge inchide-le gura.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iau*

| Doarefericireasiiubirea a răspuns:

Sincer iti recomand sa le eviti cat mai mult si cand vorbesc de tine sa le dau o replica nu te lasa indimidata si nu arata nimic daca cedezi pleaca afara sau la baie... Astfel de persoana sunt peste tot! straight face