| anonim_4396 a întrebat:

De cand am luat vacanta si nu mai am nici un fel de activitate obositoare, mi s-a dereglat somnul destul de rau.Dorm in "reprize", ma trezesc la orice zgomot, adorm foarte greu.Am incercat sa fac efort fizic, sa obosesc, plimbari seara, sa beau un ceai cald inainte de somn sau lapte indulcit cu miere... dar tot degeaba. Ceva sfaturi?

Răspuns Câştigător
| SagaKZX a răspuns:

Si eu am avut problema asta.Cel mai bine fa ca toti ceilati laughing stai pe pc pana pe la ora 12-1-2 noaptea si dupa uitate la TV la o em care iti place.si adormi instant.Incearca!