| MM12 a întrebat:

De cateva zile am vazut postari cu operele care vor pica la bac la romana s3... Cineva care, cica a accesat dark web...
Stiti ceva despre asta?
Are cineva cont pe dark web sa vada ce pica la mate?laughing)

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Da, doamna Andronescu intra frecvent pe dark web si stie deja ce subiect va fi EXTRAS in ziua examenului, din toate cele propuse.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ha ha ha ha

| Ssssmokin a răspuns:

Nu exista asa ceva, cel mai probabil era o gluma. Subiectele pentru BAC sunt alese de minister si se alege din mai multe subiecte propuse. Fiind vorba despre minister, cu siguranta nu o sa gasesti pe Dark Web subiectele la BAC.
Dar daca esti curios, le poti cauta chiar tu. Descarca browser-ul TOR si incepe cautarea. Trebuie sa ai grija cu IP-ul, iti recomand un VPN.

| 1Me9 a răspuns:

Stai calm, nu cred ca e mare combinatie, avand in vedere ca subiectele sunt trase in ultima zi, nu are cum sa se cunoasca deja acestea.

Pune mana si invata, bacul e important!