| Bendønàà_Bendø_Sarah_1998 a întrebat:

Bună,de câteva zile îmi intra unul fără poza de profil,si îmi trimite mesaje gen "sex,poze,durex" etc...
Nu ia-m răspuns niciodată la mesaje intru pe profilul lui sa il blochez,sau sa marchez ca spam conversația,dar nu îmi merge deloc,ma gandesc sa nu fie ceva făcut de hakeri,ajutati-ma va rog, nu mai stiu cum sa scap de el, ma gândeam sa îmi șterg contul,dar ma-m gândit sa apelez la voi,va rog spunetimi ce sa fac, ma bate la cap in fiecare zi.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pe ce site? Că nu precizezi.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Hmmm, pai in primul rand nu mai da pe mesajele pe care ti le trimite.

Schimba parola, chiar de cateva ori...

Spui ca nu merge sa-l blochezi de la el de pe profil, dar ai incercat si din setari?

Intri in setari, apoi la blocare(nu stiu exact cum scrie in romana, eu il am in engleza si scrie "blocking") si bagi acolo numele.

Poti sa-l blochezi si sa-ti mai trimita mesaje, tot pe acolo e optiune.

Nu prea cred ca-i hacker pentru ca mesajele pe care ti le trimite sunt de mintea unuia de 10 ani.

| RAY a răspuns:

Nu prea ai ce face doar admin lar putea bana pe ip, il poti ignora si trimite mesaj la contact

| R0R0 a răspuns:

Nu-l baga in seama.