| Lalalhnijjj a întrebat:

Buna. De cateva zile mă macină o chestie si nu stiu pe cine sa întreb. De curand am venit din Anglia aici in Romania la bunicii mei. Am niste vecini la care ma mai dusesem pe la ei. In fine. Cand plec acolo vad o fata in geam, sta cu privirea fixată undeva nu știu unde, sta cam ore in șir in geam, e frumoasa, dar nu știu ce are si am auzit ca nu iese afară din casă, doar ca am văzut-o in geam mult timp privind ceva dar nu știu ce. Am incercat sa intelege la ce privește dar nu era nimic prin apropiere de asta spun ca nu se clintește din geam.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Așa fac unele. Stau la geam și speră să le vadă Făt Frumos, să vină pe cal alb să le ia să le ducă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai bunicii tai nu stiu de ea? Vecinii tai nu pot sa iti spuna?