| anonim_4396 a întrebat:

De ce daca pui intrebari despre ginecolog si anticonceptionale, multi se gandesc la incereprea vietii sexuale? De ce raspundeti fara a fi macar putin informati? Nu stiti contextul, dar comentati, ca de ce nu? Va credeti pe Facebook? laughing Astept hate.

3 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Pentru ca asa pare, suntem pe net nu intereseaza pe nimeni detalii personale
Întrebarea ta nu purea are relevanță, e problemă ta daca tii la părerea unor necunoscuți

| Justme79 a răspuns:

Buna oricine poate gandi asa ceva din cauza contextului in care ai pus intrebarea si toata lumea se duce cu gandul ca numai persoanele care au viata sexuala inceputa merg la ginecolog si i-au anticonceptionale

| ImiPlaceMarmelada a răspuns (pentru Justme79):

Iau*
Pe langa asta, intrebarila sunt in categoria "sanatate", nici macar " Dragoste si sex".