| lorena66 a întrebat:

De ce de fiecare data cand merg undeva si ma imbrac si eu mai "elegant", insemnand rochii, tricouri (cat sa mi se vada bratele) fuste sau camasi subtiri ma simt de parca se holbeaza toti la mine? Adica nu neaparat, dar parca as fi goala sau nu stiu.
Pentru ca m-am cam saturat sa fiu mereu in tricou la orele de sport de exemplu si cand se uita cineva la mine sa alerg in vestiar sa-mi iau o jacheta pe mine. Sau sa merg sa o petrecere si sa ma simt complet inconfortabil cand port o rochie/ chiar un tricou pe mine fara o jacheta sau altceva. Ce as putea face? Sau macar stiti de ce naiba ma comport asa? Mentionez ca am problema asta de mult timp

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate ca ai sâni frumosi.

| Celcestietot a răspuns:

Ori le place apectul fizic, ori nu, cine stie...