| LotusRadioactiv a întrebat:

de ce majoritatea oamenilor nu vor sa fie fericiti sau daca vor sa o afle, tot raman pe calea gresita?

Răspuns Câştigător
| MarioOnette a răspuns:

Stii ai pus o intrebare grea ce are mai multe variante.toti doresc sa fie fericiti si toti vad fericirea in bani de aceea fac orice ca sa-i aiba calcid pe calea gresita.Dar mie mise pare ca omul este faricit atunci cind cei dragi sint alaturi chiar daca nau bani principalul este caldura si bogatia lor din suflet. sper ca team ajutat.pka

2 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

deoarece este mai usor sa faca lucruri rele, sa vorbeasca urit, sa se destrabaleze, etc

| dutsa24 a răspuns:

Da sunt de acord cu tine... unii nu au ceea ce isi doresc sau nu si-a gasit persoana care sa ii faca fericiti, eu personal imi place mai mult stilul acesta emio de aceea majoritatea timpurilor sunt trista sau in special sa ascult muzica ceva mai trista uneori pot si sa pling.acesta e felul meu de a fi cu tooate ca de multe ori am incercatsa nu pun totul la suflet nu imi reuseste