| aaa10 a întrebat:

Buna, de ce un bărbat când vede o femeie frumoasa el transpira, se bâlbâie și își pierde cuvintele?

10 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Pentru ca ar vrea sa iasa totul perfect in interactiunea lui cu ea.
Daca nu exista o interactiune intre ei... Probabil barbatul are COVID, nu stiu.

| Celcestietot a răspuns:

Bună. Nu tuturor li se întâmplă asta.

| Andreeush a răspuns:

Probabil fiindcă e timid.

| Sofer a răspuns:

Se emoționează ca e de alt nivel acea femeie.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Pentru că-i virgin.

| FreddieM a răspuns:

Pai ala e barbat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ăla nu-i bărbat din păcate, dezvoltat la potențialul lui maxim, zic să nu creadă nimeni că jignesc pe cineva, un bărbat când vede o femeie frumoasa devine motivat sa o abordeze și se simte mândru când e pe langa una.

Principala cauza e de la prea multa l@bã și din insecuritati care le are.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nope, cand vad una frumoasa o evit, daca trebuie sa conversez cu ea -> ii raspund obiectiv impersonal, rece.
Nu transpir, dar stiu ca nu am ce socializa cu ea, Deindata ce e "stilata-frumoasa" sigur prieten sus-pus, si/sau are zeci de potentiali amanti mai buni ca mine, + e cu capul in nori, Increzuta etc.
Daca vad o persoana de genu pe marginea prapastiei cerundu-mi ajutorul, "as ajuta-o" sa CADA.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai nu ești singurul mai sunt o grămadă la fel ca tine care fac asta, dimpotrivă o tipa frumoasa nu e chiar așa abordată pentru că mulți nu au tupeul sa se bage pe ea. Fără să aibă emoții sau nici nu încearcă din motivele stupide enumerate de tine. Îți garantez că o tipa average, care nu-i cine știe ce are mai multi ca aia, sa nu zic că grasele și care arata nașpa se fwt mai ceva ca o tipa faina laughing

| вσмвση3ℓ a răspuns:

Probabil se gandeste ca tipa aceea e mai sus ca el, dupa felul cum vorbeste si se exprima. Poate fi si din cauza ca poate fi emotiv indiferent de discutie.