| LicuriciPlici a întrebat:

De ceva timp telefonul meu a luat-o razna(Nokia C3):se blocheaza cand vrea nu suna imi apare "radio oprit"chiar daca nu am ascultat la radio, mi se albeste ecranul.Eu cred ca am un virus in telefon.Intrebarea este: daca revin la setarile din fabrica mi se sterge virusul sau trebuie sa ma duc cu el la service?

Răspuns Câştigător
| onitzZza a răspuns:

Si eu am acelasi model de telefon, aceleasi probleme, l-am trimis in service(regenersis) de 3 ori si de fiecare data facea aleceasi probleme. Eu o sa fac o reclamatie la OPC, pentru ca nu mai stiu ce sa fac.