| DanielaAlina a întrebat:

De curand am dat examenul auto TEORETIC,am fost declarata admis,am facut programare pentru traseu,dar din cauza emotiilor nu mai stiu exact daca am facut ce trebuie sau daca am dat confirma,mi-am intrebat instructorul ce este de facut in acest caz,iar el mi-a spus ca nu poate merge sa intrebe daca am facut programarea,pentru ca suntem in pandemie si nu i s-ar permite. Intrebarea mea este, daca stie cineva o metoda prin care as putea sa aflu sigur daca am efectuat programarea.

4 răspunsuri:
| MValentin a răspuns:

In primul rand cred ca instructorul tau nu da doi bani pe examenul tau, cica nu poate ca pandemie.
Singura solutie ar fi sa mergi unde ai dat sala si sa intrebi personalul de acolo.
Oricum daca ti-o aparut pe ecran,, admis,, esti automat programată, stii ziua?

| DanielaAlina explică (pentru MValentin):

Da 10mai 2021, Iti multumesc frumos

| DanielaAlina explică (pentru DanielaAlina):

Unde am sustinut sala li se permitea sa intre inauntru doar celor care erau programati la sala si la inmatriculari pe baza de programari se intra inauntru, am vazut persoane care doreau sa afle informati dar nu li se accepta

| MValentin a răspuns (pentru DanielaAlina):

Multa bafta!