| Stefaniiiiiaaaa12376 a întrebat:

Buna! De curand mi-am visat o fosta prietena cu care nu am mai vorbit de mai bine de un an. In vis se facea ca ea are un copil mic, insa acesta a murit. Iar eu m-am dus la ea in camera si acolo ea era cu iubitul ei actual într-un pat si in alt pat era copilul ei mort. Ce ar putea sa insemne acest vis?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nimic. Nu toate visele înseamnă ceva.

| SilentRain a răspuns:

Absolut nimic, am avut ani la rand in care mi-am visat prima dragoste că se însoară cu mine și într-un final sa însurat cu alta laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E doar vis, linisteste-te.sau ia legatura cu ea.