| Ana7807820 a întrebat:

De fiecare data cand postez raspunsuri la diverse intrebari imi arata ca sunt pe locul x in Clasamentul Zilei.
Ei bine, de vreo doua ore imi tot arata ca sunt pe locul 1 pe acest Clasament. Am castigat vreo medalie sau ceva? laughing nu stiu ce inseamna asta

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca esti pe locul 1 la finalul zilei (23:59:59), atunci primesti titlul de campion pe care il am eu sub poza.
Altceva nu primesti.

4 răspunsuri:
| laSoledad a răspuns:

Este doar o metoda de a-ti mangaia egoul si de a te face sa ramai mai mult pe site.

| NoriAl a răspuns:

Nu, nu castigi nimic.
Dar pana la sfarsitul zilei, s-ar putea sa cazi pe 20 sau mai rau. Dupa amiaza si seara intra userii si raspund masiv. Ei urca in clasament si tu cazi.

| Ana7807820 explică (pentru NoriAl):

Atunci imi pare bine ca am fost locul 1 happy

| Csfncsf12456789ohfujfykegeyefeheg3jeh a răspuns:

Inseamna doar ca ai raspuns la cele mai multe întrebări astazi