| Gabyfire000999888 a întrebat:

De mult timp cineva imi urmareste facebookul si messengerul(cineva din familie). Iar acea persoana a intrecut limita! Ce as putea sa fac? As vrea sa mi spuneti o modalitate indirecta prin care sa nu mai faca asta, sa o las muta.

1 răspuns:
| OldSoul a răspuns:

Schimba-ti parola.
Iar acolo in setari, cand schimbi parola ai un buton sau o casuta pe care o poti bifa astfel incat sa fii deconectat de pe toate dispozitivile pe care esti logat cu acel cont.