| Lovξ a întrebat:

.deci am Nokia Asha 201... am card de memorie..problema este ca atunci cand fac poze..nu imi apar pe calculator..atunci cand incerc sa imi bag muzica. poze din tel in pc nu mai stiu ce sa fac...de ce imi apar pozele facute pe telefon, dar nu si in pc? Ajutorrrr crying( ..primul rasp bun primesste Funadoiuuu devil si restul vooot:* mersi anticipattongue

1 răspuns:
| LoveYouPdi a răspuns:

Buna! Si eu am Nokia Asha 201 pe negru, dar mie mi se baga in pc! Poate e de vina Pc-ul sau cu cele scoti? Daca le scoti cu cititor de carduri poate este undeva stricat sau la cablu de date! Eu le scot cu bluethoot de pc, si merge! Nu stiu poate e una dintre ele! Sper ca te-am ajutat! Si sper sa-ti mearga! O seara placuta!*Bye*!