| Diana2356 a întrebat:

Deci am nr de telefon al unui baiat si nu stiu sigur daca e al lui.Cum pot afla, ținând cont că nu vreau sa stie nr meu?

12 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Suna si vorbesti si intrebi cum il cheama.

| Diana2356 explică (pentru Sofer):

M-am gândit mai bine si nu vreau.Pentru ca ultima conversatie cu iubita lui a fost ca ma spune dirigintei lui fiind mătușa mea.De abia i-am convins sa nu zică.Asa ca nu mai vreau.

| Bizon95 a răspuns:

Daca raspunde altcineva... e putin evident ca nu e al lui

| Diana2356 explică (pentru Bizon95):

Pe Whats App apare poza lui

| Bizon95 a răspuns (pentru Diana2356):

Interesant, poate telefonul lui a ajuns la altcineva care nu foloseste whatsapp

IN ORICE CAZ

eu pot personal pot vorbi pe cateva voci, fara sa ma chinui prea tare, de la pitigaiata, la adanca, si pana la... PUR SI SIMPLU, alta tonalitate si alt ritm, de nu m-ai recunoaste la telefon, asa ca pune o batista peste telefon (ca sa se auda infundat), inchipuie-ti ca vorbeste maica-ta, sora-ta, etc... NU TU, si intreaba de el cand iti raspunde altcineva

| Diana2356 explică (pentru Bizon95):

Multumesc.Voi face asta!

| NonZarek a răspuns:

Suni cu ascuns, sau de pe alt număr de telefon

| Diana2356 explică (pentru NonZarek):

Am sunat, dar cred ca răspunde altcineva si nu pot suna de e Pe alt nr ca nu am de pe-al cui

| TheWolfOficial1 a răspuns:

De ce nu intrebi pe cineva care il are deja?

| Diana2356 explică (pentru TheWolfOficial1):

Am facut asta.Am intrebat-o pe o colega de-a lui si apoi a aflat el si iubita lui si nu a iesit asa bine

| TheWolfOficial1 a răspuns (pentru Diana2356):

De ce ar reactiona rau? ai putea sa le zici ca ai gasit numarul nu stiu unde

| Diana2356 explică (pentru TheWolfOficial1):

Pur si simplu nu mi l-a dat fata aceea si apoi mi-a dat msj iubita lui