| NOOOONAME a întrebat:

Buna, deci am o mica-mare problema cu sunetele din cap in timp ce merg, e ca si cum s-ar lovi un lichid inauntru in timp ce merg si se produce un ticait constant la aproape fiecare pas, dar ma gandesc ca ar putea fi si din cauza urechii, desi nu stiu daca e vreo acufena sau altceva. Voi cei cu "diploma de medic" ce ziceti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Ar fi mai bine sa consulti un medic adevarat... aici nu vrei primi sfaturi relevante.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut si eu asa cand mergeam pe strada sau cand stateam pe pat auzeam clinchet de clopotei la o ureche acum o disparut si e tinitus cronic, tiuit in urechi permanent. mergi urgent la ORL