| xAngelo a întrebat:

deci nu ma pot lamuri care sunt cele mai bune saltere cu arcuri sau cu spuma am aceasta saltea dar nu stiu ce sa zic desprea ia orce sfat este folositor https://www.emag.ro/......DXK9G7BBM/

1 răspuns:
| Stefanxzbnm a răspuns:

Saltelele cu arcuri sunt mult mai moi și din cauza lor poți ajunge la dureri de spate. personal îți recomand cu spumă, la început o să ți se pară prea tare, dar curând te vei obișnui cu ea. Partea cea mai bună după mine e că salteaua cu spumă nu provoacă dureri de spate.